תכנון תיק ביטוחי

ביטוח הוא המעטפת הכלכלית שלכם בעת צרה, אך לרוב, בעיקר כאשר ישנן בעיות בריאותיות מורכבות, מחלות כרוניות ברקע או לקויות התפתחותיות שונות, האדם עשוי להיקלע לקשיים ואף להיות מסורב ביטוח.

משרד פמילי אופיס בראשות מירי מלאך מתמחה בליווי יחידים ומשפחות המתמודדות עם מקרים מורכבים שמעוניינים בביטוח לכל צרה שלא תבוא. אף שמדובר בתהליך ארוך, המשרד ידע ליצור את תמהיל הביטוח המיטבי בקשב ובסבלנות. 

תיק ביטוח משפחתי: רשת ביטחון להבטחת השליטה על אירועים לא צפויים במשפחה.

תיק הביטוח המשפחתי הוא רשת הביטחון כלכלית ורפואית שתסייע לכם להתמודד עם אירועים לא צפויים בחיים. תיק הביטוח כולל מספר סוגי ביטוחים לרבות: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח משכנתה וביטוח נסיעות.

תיק ביטוח המנוהל ומנוטר באופן שוטף יאפשר לכם לממש זכויות כספיות וטיפוליות בעת התרחשות המקרה הביטוחי.

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

ניהול תיק ביטוח משפחתי תחת קורת גג אחת.

נסיבות החיים מביאות רבים מאיתנו לפזר את הביטוחים אצל גורמים שונים: ביטוח רכב דרך הסוכן של ההורים, ביטוח בריאות דרך מקום העבודה, ביטוח סיעודי דרך קופת החולים וביטוח חיים דרך מקום עבודה אחר בעבר. אלו חלק מהדוגמאות הרווחות בתחום.

המציאות מלמדת שבזמן אמת מבוטחים רבים יאלצו לאתר את הביטוחים ורק בדיעבד יהיו מעורים בזכויות המגיעות להם. בסופו של דבר, פיזור הביטוחים בפני מספר גורמים מטפלים מביא לבזבוז של כספים יקרים שניתן היה לנתב לאפיקי חיסכון או לחילופין לתוכניות ביטוח מטיבות ומקיפות יותר התואמת את הצרכים.

הדבר הנכון והמשתלם ביותר הוא לבחור באיש מקצוע אחד שירכז עבורכם את כל הביטוחים במטרה לדאוג לניצול מקסימלי של הזכויות המגיעות לכם.

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

ניהול תיק ביטוח למשפחה – כך עושים זאת נכון.

תיק ביטוח למשפחה – כשמו כן הוא מותאם לצורכי המשפחה וכולל את ביטוחי החיים, ביטוחי הבריאות, ביטוחי הרכוש וביטוחים נוספים המציעים כיסוי מיטבי ומותאם לדרישות המבוטחים.

במסגרת שירותי הפמלי אופיס – מירי מלאך אבדוק עבורכם את תיק הביטוח המשפחתי הקיים, אשפר ואעקוב אחר תוכניות הביטוח באופן שוטף. המחויבות שלי היא ליצור עבורכם את תיק הביטוח המיטבי והמשתלם ביותר עבורכם בכל נקודת זמן.

טובתכם האישית היא זו שמנחה אותי בכל תהליך הליווי.

שליטה בתיק הביטוח תספק הגנות מתאימות למשפחה

במסגרת השירות אני בוחנת האם תוכניות הביטוח הקיימות עונות על צורכיכם המשפחתיים, אם יש צורך בכיסוי נרחב יותר, אם ההגנות המתאימות לכם אכן מגולמות והאם יש פערים בין המטרות לבין התמורה בפועל.

בדיקת תיק מקיפה ומבוקרת לאורך זמן מאפשרת להוזיל עלויות בשיעור ניכר, לשדרג את התוכניות הקיימות, לאתר עודף וחוסר ביטוחי, לבטל כפל ביטוחי. לאחר מכן נוכל לחשוב יחד כיצד לנתב את הכספים שנחסכו מהפעולות שביצענו.

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

כיצד התהליך מבוצע?

תחילה אבדוק מהם הביטוחים הקיימים על שמכם, ואבחן אם ישנו כפל ביטוחי שלא לצורך או לחילופין חוסר בכיסוי ביטוחי.

בהמשך התהליך אתכנן ואבנה את התיק הביטוחי המומלץ ביותר עבורכם, תוך בחינת ההצעות המשתלמות ביותר מול חברות הביטוח.

כמו כן, אנהל סיכונים באמצעות בניית אסטרטגיית הגנה מקיפה, שתבטיח שמירה על רמת החיים אם חלילה אירוע קיצון התרחש ואלווה אתכם לאורך כל הדרך בזמן אמת. 

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

סוגי הביטוח בתיק המשפחתי

תיק הביטוח המשפחתי כולל: ביטוח בריאות פרטי, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוחי רכוש (דירה ורכב) וביטוח חיים למשכנתה. ביטוח הבריאות הפרטי מהווה תוספת לרובד ביטוח הבריאות הממלכתי ולשירותי הבריאות הנוספים הניתנים בקופות החולים (הביטוחים המשלימים בקופות).

ביטוח הבריאות הפרטי מאפשר ליהנות ממעטפת רחבה של שירותים רפואיים בזמינות גבוהה שלא קיימת ברפואה הציבורית ואף בשירותי הבריאות המשלימים, לרבות התייעצות עם מומחים פרטיים, בדיקות אבחנתיות וזמינות מיידית, החזרים על טיפולי התפתחות הילד, טיפולים רגשיים ופיזיותרפיה לכם ולילדים, מימון תרופות שאינן בסל הבריאות, רפואת חו"ל (טיפולים מיוחדים, ניתוחים ומחליפי ניתוח במרכזי הרפואה המתקדמים ביותר בעולם המערבי), ניתוחים פרטיים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ בזמן קצר, טיפולים בטכנולוגיות מתקדמות (טיפול בתא לחץ, הזרקות לכאבים), רפואה משלימה ועוד.

במסגרת השירות אבחן אם הייתם זכאים להחזרים בעבר (עד לטווח של שלוש שנים) ושטרם מומשו. במידה וכן, אסייע בקבלת ההחזרים מול חברות הביטוח.

ביטוחי חיים וחשיבות בדיקת התיק באופן מתמשך

למרות שמם ביטוחי חיים נועדו להבטיח את עתידם הכלכלי של בני משפחתכם במקרה של פטירה בטרם עת. נוסף על כך אם רכשתם דירה וחתמתם על הלוואת משכנתה, ככל הנראה נדרשתם לרכוש ביטוח חיים נלווה, שכן גם הבנק ירצה לבטח את סכום ההלוואה במקרה של פטירה.

בשנת 2019 חלה רפורמה בביטוחי החיים שהובילה להוזלה משמעותית, כך שאם ברשותכם ביטוח חיים שהופק לפני שנת 2019, פנו למשרדנו לבדיקת התיק הביטוחי. 

כמו כן, עם הגיל פרמיית הביטוח עולה, ולכן העלות החודשית מתייקרת. במקביל לכך, ילדינו מתבגרים ונזקקים לנו פחות והצבירה בתוכניות והחסכנות הפנסיונים שלנו עולה. לכן, חשוב מאוד לבחון את התיק הביטוחי שלנו לאורך זמן ולעשות את ההתאמות הנדרשות בכל זמן נתון.

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

לפרטים נוספים על ניהול תיק הביטוח המשפחתי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם