מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

השגשוג הכלכלי שלכם – הוא הייעוד שלי

מירי מלאך, מנהלת הפמילי אופיס (Family Office), עוסקת בתחום הביטוח ושוק ההון למעלה מ-12 שנים ומסייעת לאנשים להגדיל את העושר המשפחתי ולהבטיח עתיד כלכלי טוב יותר. מירי היא בעלת רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר, חברה בלשכת סוכני הביטוח, מתכננת פיננסית מטעם הארגון האירופאי לתכנון פיננסי, מתכננת פרישה ומלווה אנשים, שכירים, שכירות, בעלי ובעלות שליטה, בעלי ובעלות עסקים וחברות בשלושה אפיקים מרכזיים: תכנון פיננסי, תכנון פנסיוני וליווי מתמשך.

נעים להכיר, מירי מלאך.

סוכנת פנסיונית מורשית העוסקת בתחום שוק ההון והעשרת העושר המשפחתי משנת 2010, מייסדת הפמילי אופיס , שהוקם מתוך שליחות אישית לסייע למשפחות להגיע לעושר כלכלי ולרווחה. אני מכירה את הסיפורים האישיים מאחורי האנשים ורואה את טובתם כערך עליון.

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

השגשוג שלכם הוא השליחות שלי

יחס אישי, קשוב ואכפתי.

מירי מלאך עובדת אל מול כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל, מתעדכנת באופן שוטף בשינויים החלים בשוק ושומרת את "האצבע על הדופק" כדי להבטיח, שהאנשים ההולכים עמה כברת דרך, יממשו את זכויותיהם בהגנות הביטוח ויבטיחו את רווחתם האישית ואת הרווחה הכלכלית של משפחתם בהווה ובעתיד.

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית
מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

ניסיון מקצועי.

לאחר שצברה ניסיון מקצועי בניהול תיקי לקוחות והקמת מערכי תפעול בחברות הביטוח המובילות בישראל, מירי ייסדה פמילי אופיס הנושא את שמה, כדי לתת מענה לצורך אמיתי לניהול השוטף של ההון המשפחתי באמצעות איתור מתמיד של עסקאות מעודכנות יותר, תכנון וטיוב תיקי הלקוחות ויצירת תמהיל מיטבי. 

"רוב האנשים שאני פוגשת משתוקקים לאשת מקצוע שתרכז עבורם את הטיפול בנושאי הפנסיה, הפיננסים והביטוחים, ותלווה אותם לאורך השנים באכפתיות אמיתית ובמקצועיות. כמנהלת פמילי אופיס אני פועלת מדי יום כדי לאתר ללקוחותיי את ההצעה המיטבית, יוזמת עמם שיחות, וחושבת כיצד הייתי יכולה לשפר אף יותר את המצב הקיים. עבורי הלקוח הוא אדם ומלואו – אני מכירה את הרקע האישי, הרפואי, המשפחתי והכלכלי שלו, ורואה אותו כבן משפחה. הסיפוק המקצועי שלי מתממש בשעה שהלקוח חוסך אלפי שקלים נוספים בזכות ניהול סיכונים אחראי וחכם התואם את צורכיו, ומבטיח עבורו ועבור בני ביתו עתיד טוב יותר".

מירי מלאך- פמילי אופיס פועל מתוך תחושת שליחות אישית ומתוך הבנה עמוקה, שחיסכון משמעותי בהווה יבטיח עתיד כלכלי טוב יותר עבור האדם ומשפחתו. 

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

תכנון פיננסי

להבטחת עתידי כלכלי טוב יותר ולהגדלת ההון המשפחתי באמצעות תכנון כספי החיסכון וניתובם לאפיקים מניבים. 

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

ליווי מתמשך

יד ביד לאורך זמן, בדיקות יזומות לתיק הביטוח, עדכונים שוטפים בשינויים החדשים בשוק וקבלת דוחות תקופתיים ממערכת דוחות מתקדמת, כדי שתוכלו לדעת בכל עת מה תמונת המצב העכשווית, מה צפוי לכם בהמשך, ומהם הכיסויים הקיימים ברשותכם.

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

תכנון פנסיוני

לימים של שקט נפשי ורווחה כלכלית בעת הפרישה באמצעות הרכבת תיק פנסיה מיטבי.

מהו פמילי אופיס?

משרדה של מירי מלאך הינו חלק מקבוצת "תלפיות", הקבוצה הגדולה ביותר בישראל לתכנון כלכלת המשפחה, אשר מציעה מעטפת שירותים פיננסים בעלות מסובסדת לרבות: החזרי מס, ייעוץ משכנתה, סיוע מול הביטוח הלאומי, כל קשת הביטוחים: ביטוחי עסק, רכבים ודירות, צוואות וייפוי כוח מתמשך וכן נושאים נוספים.