תכנון פיננסי

פמילי אופיס מירי מלאך מייצר אסטרטגיה ממוקדת המותאמת לצורכי הלקוח ולרצונותיו. המשרד מתחייב לביצוע בקרה שוטפת ולבחינת אפשרויות השקעה מקיפות המאפשרות מינוף באפיקים מניבים בשוק ההון ומחוצה לו, ליצירת הון ושגשוג כלכלי עתידי.

ניהול הון אישי ליחידים ולמשפחות

כסף, ביטחון ורווחה כלכלית הם מהנושאים החשובים בסדר היום של המשפחה המודרנית. לרוב, הכסף משמש למימון ההוצאות השוטפות, אך מה עם ההוצאות העתידיות? מה עם חיסכון שניתן למנף לעושר כלכלי הנושא תשואה נאה? מי מנהל ומנתב את ההון האישי שלכם לאפיקים מניבים?

מגוון רחב של אפיקי השקעה עומדים לרשות ציבור המשקיעים, חלקם ידועים ומקובלים כמו השקעות בנדל"ן ובאגרות חוב וחלקם פחות מוכרים אך מהווים חלופה מעניינת עבור אלו שרוצים למנף את כספם לטווח הארוך. חרף זאת רבים מהמשקיעים, שלא מעורים בשוק ההון ברמה היום יומית, נמנעים מלבחון אפיקים מניבים, שעשויים לתת מענה טוב יותר לרצונות ולשאיפות ואף לשאת בצידם הטבות מס האפשרות מיצוי מיטבי יותר של המשאבים הקיימים.

עבור משקיעים המעוניינים למנף את כספי חסכונותיהם לאפיקים מניבים, אני מציעה שירות ייחודי של תכנון פיננסי למגוון אפיקי השקעה, הכולל מעקב ובקרה שיטתיים. התכנון הפיננסי מתבצע בהתאמה אישית לכל סכום השקעה, בין אם בהפקדה חודשית או חד פעמית ולכל טווח השקעה צפוי.

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

ממה מורכב תיק ההשקעות המשפחתי?

כשאני מבצעת תכנון פיננסי ליחידים ולמשפחות, אני בוחנת תחילה את כלל התוכניות, החסכונות וההשקעות הקיימים כיום, מדייקת את המטרות העתידיות, מתייחסת לטווח ההשקעה הצפוי וכמובן שמה דגש גם על ההעדפות האישיות של כל אחת ואחד. ממש כמו תפירה של חליפה המשתנה יחד עם האדם וצורכיו. 

לרוב, תמהיל התיק הפיננסי יהיה בנוי ממכשירים פיננסיים בשוק ההון כדוגמת קופות גמל להשקעה ופוליסות פיננסיות, וכן אלטרנטיבות השקעה מחוץ לשוק ההון, שכן המטרה היא לתכנן את התיק באופן המיטבי ולשפר אותו בכל עת. 

חשוב לדעת כי תכנון פיננסי לא מצריך הון עתק, שכן הצלחתו נתונה לגורם הזמן. לכן, חשוב להתחיל לתכנן את העתיד הפיננסי מוקדם ככל הניתן. 

מירי מלאך - ביטוח ופיננסים בהתאמה אישית

כיצד תוכלו ליצור את תוכנית ההשקעה המיטבית עבורכם?

תוכנית ההשקעה המיטבית עבורכם היא תוצר של תכנון פיננסי ייסודי המבוסס על ניסיון רב שנים ועל היכרות עם שוק ההון. לא פעם התיק המיטבי יכלול מספר מוצרים ששילובם יחדיו מייצר התאמה מיטבית לצורכיו הייחודים של הלקוח ולמאפייניו.

תכנון נכון נעשה בהתאמה אישית בהתאם למכלול נתונים רחב ומשפחתי של הלקוח תוך הסתכלות על תוכניות עתידיות. התכנון הפיננסי כולל בתוכו גם היבטים של הטבות מס כאלו ואחרות במטרה למקסם את ההון של הלקוח.

לשיחת היכרות ללא התחייבות

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם